Karrier

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. Műszaki és Faipari Főosztálya felvételt hirdet

Délutáni portás

munkakör betöltésére.

Megbízás időtartama
határozatlan

Foglalkoztatás jellege
teljes munkaidős állás, munkaidőkeretben történő alkalmazással

Munkaidő
14.00 órától 22.00 óráig (heti 40 óra)

Jelentkezési feltételek, elvárások
– Büntetlen előélet
– Önálló munkavégzés
– Megbízhatóság
– Igényesség
– Precizitás

Illetmény, juttatások
– Bérezés megegyezés szerint
– cafeteria (próbaidő lejárta után)
– hosszú távú, stabil munkahely

Jelentkezéskor benyújtandó iratok
– Önéletrajz
– Iskolai végzettségeket igazoló dokumentumok, tanúsítványok

A munkakör betölthetőségének időpontja
felvételi eljárás után, azonnal

Munkavégzés helye
Csepel, Laurencz László Sportcsarnok (1214 Budapest, Simon Bolivár sétány 4-8.)

Jelentkezését önéletrajza és iskolai végzettségeket igazoló dokumentumok, tanúsítványok megküldésével a feszt.andrea@varosgazda.eu e-mail címre várjuk, valamint leadhatja személyesen ügyfélszolgálatunkon (1215 Budapest, Katona József u. 62-64.) is, Feszt Andrea csoportvezetőnek címezve.