Álláslehetőség: Fűnyírótraktor kezelő

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. Zöldterület-fenntartási Osztálya felvételt hirdet

fűnyírótraktor kezelő

munkakör betöltésére.

Feladat
Budapest XXI. kerület közigazgatási területén fűnyíró traktoros munkák végzése.

Elvárások
– szakirányú végzettség
– szakmai gyakorlat
– B kategóriás gépjárművezetői jogosítvány
– önálló munkavégzés, megbízhatóság
– terhelhetőség
– minőségi munkavégzés

Előny
– C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
– hosszú távú, stabil munkahely
– jó munkahelyi légkör, változatos feladatok
– szakmai fejlődési lehetőség
– munkavégzés a kerületen belül

Munkakezdés
– felvételi eljárás után, azonnali munkakezdéssel

Napi munkaidő
– Hétfőtől csütörtökig: 7:00 – 16:00
– Péntek: 7:00 – 12:20

Jelentkezéskor benyújtandó iratok
– Önéletrajz
– Bizonyítványok

Jelentkezését önéletrajz és bizonyítványok megküldésével a Villanyi.Ildiko@varosgazda.eu e-mail címre várjuk, valamint leadhatja személyesen ügyfélszolgálatunkon (1215 Budapest, Katona József u. 62-64.) Dzsida László főosztályvezetőnek címezve.