Álláslehetőség: Mérlegképes Könyvelő

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. felvételt hirdet

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes körű könyvelést
  • Havi, negyedéves és éves zárási feladatok ellátása
  • A bevallások összeállítását és benyújtását
  • Beszámolók készítését
  • Könyvvizsgálat előkészítését és együttműködést a könyvvizsgálóval
  • Társosztályokkal való kapcsolattartást.
  • Vezetői döntések pénzügyi oldalról történő támogatása;
  • Auditokon való részvétel;
  • Riport az ügyvezető részére
  • bevallások beadás előtti ellenőrzése
  • eredmény- és költségkontrolling
  • költség- és adóoptimalizálás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői vagy szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office használat
  • Hatékony, pontos és önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony
  • Cafetéria juttatások a szabályzatnak megfelelően
  • Teljes munkaidő (Hétfő – Csütörtök: 7:00 – 16:00, Péntek: 7:00 – 12:20)
  • Felelősségteljes, önálló munka

Munkavégzés helye:

  • 1215 Budapest, Katona József utca 62-64.

  • Önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, elküldheti a kohari.krisztina@varosgazda.eu e-mail címre, vagy személyesen leadhatja a Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. ügyfélszolgálatán nyitvatartási időben, Kohári Krisztinának címezve.