Álláslehetőség: Kertész/ udvaros

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt.felvételt hirdet

kertész/udvaros

munkakör betöltésére.

A Csepeli Strandfürdő csapatába keres azonnali munkakezdéssel jó fizikumú, sportszerető, technikai érzékkel rendelkező 2 fő nyugdíjas munkatársat.

Főbb feladatok, munkák
– az üzemeltetett létesítmény talaj- és növénytakarójának ápolása
– hó- és síkosságmentesítés
– növények gondozása, gyommentesítés, bogárvédelem elleni védekezés
– falevelek összesöprése, gereblyézése
– locsolás
– járdafelületek tisztántartása
– az üzemeltetett létesítmény külterületének megfelelő állapotának biztosítása
– karbantartott eszközökhöz, berendezésekhez, rendszerekhez, valamint az üzemeltetett létesítményekhez kapcsolódó eseti hiba jelzése a megfelelő szakembernek
– részvétel a kisebb szerelési munkákban
– sport- és kulturális rendezvények lebonyolításában való aktív részvétel
– rendezvények helyszínének berendezése
– kellékek, bútorok mozgatása
– szemetes edények ürítése, konténerbe történő gyűjtése

Az álláshoz tartozó elvárások
– szakszerű, felelősségteljes munkavégzés;
– jó fizikai erőnlét és állóképesség;
– legalább 8 általános iskolai végzettség
– magyar állampolgárság
– büntetlen előélet, cselekvőképesség

Munkaidő
Napi 4-6-8 óra váltott műszakban beosztás szerint.

Amit kínálunk
– határozatlan idejű megbízási jogviszony
– bérezés megegyezés szerint

Jelentkezését az önéletrajz megküldésével a Szappanos.Zsuzsanna@varosgazda.eu e-mail címre várjuk, valamint leadhatja személyesen a Csepeli Strandfürdőben (1213 Budapest, Hollandi út 14.) Szappanos Zsuzsanna Fürdővezető-helyettesnek címezve.

További információt a 06 70 451 9021-es telefonszámon kérhet Szappanos Zsuzsanna Fürdővezető-helyettesnél.