Álláslehetőség: Villanyszerelő

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. Szolgáltatási Főosztálya felvételt hirdet

villanyszerelő

munkakörre betöltésére.

Feladatok
– A társaság üzemeltetési körébe tartozó intézmények, üzletek, bérlakások villanyszerelési munkáinak elvégzése.

Elvárások
– villanyszerelő szakképesítés
– B kategóriás jogosítvány
– Büntetlen előélet
– Önálló munkavégzés
– Megbízhatóság
– Igényesség
– Precizitás

Amit kínálunk
– bérezés megegyezés szerint
– próbaidő lejárta után cafeteria
– hosszú távú, stabil munkahely
– bejelentett 8 órás munkaviszony
– jó munkahelyi légkör

Megbízás időtartama: határozatlan

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős állás

A munkakör betölthetőségének időpontja: felvétel után, azonnal

Munkavégzés helye: Csepel közigazgatási területe

Jelentkezését önéletrajza és iskolai végzettségeket igazoló dokumentumok, tanúsítványok megküldésével a gadacsi.annamaria@varosgazda.eu e-mail címre várjuk, valamint leadhatja személyesen ügyfélszolgálatunkon (1215 Budapest, Katona József u. 62-64.) is.