Álláslehetőség: Társasházkezelő

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. munkatársak jelentkezését várja az alábbi munkakör betöltésére:

 TÁRSASHÁZKEZELŐ

  A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú, társasházkezelői végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Word, Excel, Outlook, Powerpoint és társasházkezelési program felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

 Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Egyéb kiegészítő juttatások
  • Céges telefon
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidő

(Hétfő – Csütörtök: 7:00 – 16:00, Péntek: 7:00 – 12:20)

 Munkavégzés helye:

  • 1215 Budapest, Katona József utca 62-64.

 Illetmény, juttatások:

  • bérezés megegyezés szerint

A munkakör betölthetőségének időpontja:

  • felvételi eljárást követően azonnal

  • Önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, elküldheti a kohari.krisztina@varosgazda.eu e-mail címre, vagy személyesen leadhatja a Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. ügyfélszolgálatán nyitvatartási időben, Kohári Krisztinának címezve.