Álláslehetőség: Társasházkezelő

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. munkatársak jelentkezését várja

társasházkezelő

munkakör betöltésére.

A pozícióhoz tartozó elvárások
– Szakirányú, társasházkezelő végzettség
– Büntetlen előélet
– Word, Excel, Outlook, Powerpoint és társasházkezelési program felhasználói szintű ismerete
– Önálló munkavégzés
– Kiváló problémamegoldó képesség
– Kiváló kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
– Hosszú távú, stabil munkahely
– Egyéb kiegészítő juttatások
– Céges telefon
– Határozatlan idejű, teljes munkaidő (Hétfő – Csütörtök: 7:00 – 16:00, Péntek: 7:00 – 12:20)

Munkavégzés helye
1215 Budapest, Katona József utca 62-64.

Illetmény, juttatások
Bbérezés megegyezés szerint

A munkakör betölthetőségének időpontja
Felvételi eljárást követően azonnal

Önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, elküldheti a kohari.krisztina@varosgazda.eu e-mail címre, vagy személyesen leadhatja a Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. ügyfélszolgálatán nyitvatartási időben, Kohári Krisztinának címezve.