Álláslehetőség: Takarító

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt.

felvételt hirdet takarító

munkakör betöltésére

Sportcsarnok takarítására gyakorlattal rendelkező és munkájára igényes, takarítót keresünk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • büntetlen előélet, cselekvőképesség
  • szakszerű, felelősségteljes munkavégzés
  • jó fizikai erőnlét és állóképesség
  • önálló, igényes, precíz munkavégzés
  • takarításban szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

  • sportcsarnok napi takarítási, fertőtlenítési feladatainak ellátása

Munkaidő:

  • teljes munkaidő

hétfőtől péntekig: 05:00 órától 13:20 óráig

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely
  • határozatlan idejű jogviszony

Jelentkezését fényképes önéletrajz megküldésével a szalman.tunde@varosgazda.eu e-mail címre várjuk, valamint leadhatja személyesen is ügyfélszolgálatunkon (1215 Budapest, Katona József u. 62-64.) Feszt Andrea csoportvezetőnek címezve.