Álláslehetőség: Sofőr – rakodó

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. Hulladékkezelési csoportja felvételt hirdet

Sofőr-rakodó

munkakörre.

Feladat
Budapest XXI. kerület közigazgatási területén sofőr és rakodó munka végzése.

Elvárások
– B kategóriás jogosítvány,
– minőségi munkavégzés,
– felelősségvállalás,
– önálló munkavégzés,
– megbízhatóság,
– terhelhetőség

Előnyt jelent
– józan életvitel,
– Csepel helyismerete,
– határozott fellépés,
– okostelefon használata (fénykép illetve e-mail küldés)

Amit kínálunk
– hosszú távú, stabil munkahely,
– jó munkahelyi légkör,
– munkavégzés a kerületen belül

Munkakezdés
– azonnali munkakezdéssel

Munkavégzés helye
Budapest, XXI. kerület

Önéletrajzát és bizonyítványait leadhatja személyesen ügyfélszolgálatunkon (1215 Budapest, Katona József utca 62-64.) ügyfélfogadási időben, Uicz Annamáriának címezve, illetve e-mailben az Uicz.Annamaria@varosgazda.eu e-mail címen.

Érdeklődni az Uicz.Annamaria@varosgazda.eu e-mail címen, illetve a 06-70-653-3617-es telefonszámon lehet.