Álláslehetőség: Részmunkaidős takarító

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. felvételt hirdet

részmunkaidős takarító

munkakör betöltésére.

Sportcsarnok takarítására gyakorlattal rendelkező és munkájára igényes, takarítót keresünk rendszeres hétvégi éjszakás és esetenként hétköznap nappali munkavégzésre.

Az álláshoz tartozó elvárások
– legalább 8 általános iskolai végzettség
– büntetlen előélet, cselekvőképesség
– szakszerű, felelősségteljes munkavégzés
– jó fizikai erőnlét és állóképesség
– önálló, igényes, precíz munkavégzés
– takarításban szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák
– sportcsarnok napi takarítási, fertőtlenítési feladatainak ellátása

Munkaidő
– Megbízási szerződéses munkaviszony
– Hétvégi éjszakás és esetenként hétköznap nappali munkarend

Amit kínálunk
– hosszú távú, stabil munkahely
– határozatlan idejű jogviszony

Jelentkezését fényképes önéletrajz megküldésével a szalman.tunde@varosgazda.eu e-mail címre várjuk, valamint leadhatja személyesen is ügyfélszolgálatunkon (1215 Budapest, Katona József u. 62-64.) Feszt Andrea csoportvezetőnek címezve.