Álláslehetőség: Kabinos/ takarító

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt.felvételt hirdet

kabinos/ takarító

munkakör betöltésére.

Csepeli Strandfürdő csapatába keres jó fizikumú, vendégszerető 1 fő férfi nyugdíjas munkatársat.

Főbb feladatok, munkák
– öltözők felügyelete;
– öltözők nyitása, zárása;
– a vendégek és csoportok segítése;
– zuhanyfolyosók, közösségi helyiségek tisztán tartása.

Az álláshoz tartozó elvárások
– 8 ált. iskolai végzettség
– magyar állampolgárság
– büntetlen előélet, cselekvőképesség
– szakszerű, felelősségteljes munkavégzés
– jó fizikai erőnlét és állóképesség

Munkaidő
– napi 4-6-8 óra váltott műszakban beosztás szerint
– A megbízás 2022.01.02. napjától tölthető be.

Amit kínálunk
– határozatlan idejű megbízási jogviszony
– bérezés megegyezés szerint

Jelentkezését az önéletrajz megküldésével a Szappanos.Zsuzsanna@varosgazda.eu e-mail címre várjuk, valamint leadhatja személyesen a Csepeli Strandfürdőben (1213 Budapest, Hollandi út 14.) Szappanos Zsuzsanna Fürdővezető-helyettesnek címezve.

További információt a 06 70 451 9021-es telefonszámon kérhet Szappanos Zsuzsanna Fürdővezető-helyettesnél.