Álláslehetőség: Jogász

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. felvételt hirdet

jogász

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák: különösen ingatlanjogi, polgári területen:

  • végrehajtás területén jártas
  • jogszabálykutatás
  • Iratok, dokumentumok előkészítése, kezelése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, tulajdonossal

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Jogi diploma
  • MS Office felhasználói ismeret
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • Ügyfél és teljesítmény-centrikus szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, változatos szakmai feladatok
  • Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség
  • Egyéb kiegészítő juttatások
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Céges telefon
  • Teljes munkaidő (Hétfő – Csütörtök: 7:00 – 16:00, Péntek: 7:00 – 12:20)

Munkavégzés helye:

  • 1215 Budapest, Katona József utca 62-64.

  • Önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, elküldheti a kohari.krisztina@varosgazda.eu  e-mail címre, vagy személyesen leadhatja a Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. ügyfélszolgálatán nyitvatartási időben, Kohári Krisztinának címezve.