Álláslehetőség: FESTŐ-MÁZOLÓ

 CSEPELI VÁROSGAZDA KÖZHASZNÚ NONPROFIT ZRT. MŰSZAKI ÉS FAIPARI FŐOSZTÁLYA FELVÉTELT HIRDET

FESTŐ-MÁZOLÓ

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE

Feladat:

Budapest XXI. kerület, Csepel közigazgatási területén, intézményekben, valamint a telephely festőműhelyében festési munkálatok elvégzése.

Elvárások:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • szakirányú végzettség (szakmunkásvizsga) festő-mázoló munkakörben
  • önálló munkavégzés,
  • megbízhatóság,
  • terhelhetőség
  • minőségi munkavégzés
  • büntetlen előélet

Munkakezdés:

  • megállapodás után azonnal

Felvételnél előnyt jelent:

  • hasonló munkaterületen szerzett gyakorlat
  • „B” kategóriás gépjárművezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely
  • bejelentett 8 órás munkaviszony
  • szakmai fejlődési lehetőség

Önéletrajzát – bérigénye megjelölésével – és bizonyítványait leadhatja személyesen ügyfélszolgálatunkon (1215 Budapest, Katona József utca 62-64.) ügyfélfogadási időben, Sárosi Tibornak címezve, illetve e-mail-ben Szeremi.Gabriella@varosgazda.eu e-mail címen.