Álláslehetőség: Zöldterületi asszisztens

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. felvételt hirdet

zöldterületi asszisztens

munkakör betöltésére.

Főbb feladatok, munkák
– A Zöldterület-fenntartási Osztály adminisztrációs feladatainak elvégzése
– Lakossági bejelentések, panaszok kezelése, megválaszolása, nyilvántartása
– A kimenő és beérkező levelek, számlák iktatása és kezelése, nyomon követése
– Telefonhívások kezelése, ügyfelek tájékoztatása, üzenetek továbbítása a szakterület kollégái felé
– Lakossági programokkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés
– Szabadságolások nyilvántartása
– Értekezleteken való részvétel, emlékeztető készítése
– Együttműködés a szakterületekkel
– Házipénztár kezelése
– Egyéb, a munkakörhöz tartozó ad hoc jellegű feladatok elvégzése

A pozícióhoz tartozó elvárások
– Magabiztos felhasználó szintű számítógép ismeret (MS Office)
– Középfokú végzettség
– Pontosság és adminisztratív igényesség
– Önálló munkavégzés
– Határozott kiállás, megjelenés
– Rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– Jó kommunikációs és hatékony problémamegoldó képesség
– Jó szervező képesség
– B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
– Egyéb kiegészítő juttatások
– Hosszú távú, stabil munkahely
– Céges telefon
– Teljes munkaidő (Hétfő – Csütörtök: 7:00 – 16:00, Péntek: 7:00 – 12:20)

Munkavégzés helye
1215 Budapest, Katona József utca 62-64.

Önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, elküldheti a gondanepinter.aliz@varosgazda.eu e-mail címre, vagy személyesen leadhatja a Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. ügyfélszolgálatán nyitvatartási időben, Dzsida László főosztályvezetőnek címezve.