Álláslehetőség: Útkarbantartó kőműves és útkarbantartó segédmunkás

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. Közterületi-műszaki és útépítési osztálya felvételt hirdet

Útkarbantartó kőműves és útkarbantartó segédmunkás

munkakörre.

Feladat
Budapest XXI. kerület, Csepel közigazgatási területén belül út- és járdaszegélyezés, betonozás, aszfaltozás, térkövezés.

Általános elvárások
– 1-3 év szakmai tapasztalat
– szakirányú végzettség (szakmunkásvizsga) útkarbantartó kőműves munkakörben
– önálló munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség
– minőségi munkavégzés
– büntetlen előélet

Munkakezdés
– megállapodás után azonnal

Felvételnél előnyt jelent
– hasonló munkaterületen szerzett gyakorlat
– B,C,E kategóriás gépjármű vezetői jogosítvány
– nehézgépkezelő jogosultság

Amit kínálunk
– hosszú távú, stabil munkahely
– bejelentett 8 órás munkaviszony
– változatos feladatok
– szakmai fejlődési lehetőség
– jövedelem kiegészítő juttatás (Cafeteria)

Jelentkezését önéletrajz és bizonyítványok megküldésével az info@varosgazda.eu e-mail címre várjuk, valamint leadhatja személyesen ügyfélszolgálatunkon (1215 Budapest, Katona József u. 62-64.) is.