Álláslehetőség: Uszodamester

A Csepeli Tanuszoda és Csepeli Strandfürdő azonnali belépéssel keres

Uszodamester

munkatársat (megbízásos jogviszonnyal).

Feladatok
– Biztosítja a medencetér állandó személyes felügyeletét, gondoskodik az állandó tisztaságról
– Gondoskodik a medencetér nyitásra történő teljes előkészítéséről, a medencetér üzemelésének felügyeletéről és ellenőrzéséről, valamint a műszak végén a medencetér zárásával kapcsolatos teendők elvégzéséről
– Ismeri és gyakorolja a vízi mentés szabályait és procedúráját, szükség esetén elsősegélyt nyújt
– Rugalmasan és segítőkészen végzi munkáját a sikeres üzemeltetés érdekében

Elvárások
– A 37/1996 X.18 NM rendelet előírásainak megfelelő uszodamesteri, vagy úszómesteri képesítés
– Magabiztos, határozott fellépés
– Jó kommunikációs készség
– Rugalmasság, pontosság, fegyelem

Előnyt jelent
– Vízvisszaforgató berendezés-kezelői, vagy uszodagépész végzettség
– Úszómesteri területen szerzett 1-3 év tapasztalat

Amit kínálunk
– Versenyképes jövedelem
– Stabil, megbízható munkahely
– Rugalmas munkabeosztás
– megbízásos jogviszony

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület
Munkakezdés: azonnal

Jelentkezését magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajza, valamint a munkakör betöltéséhez szükséges végzettséget igazoló bizonyítvány(ok) másolatának megküldésével a vinkovics.norbert@varosgazda.eu e-mail címre várjuk.