Álláslehetőség: Uszodamester

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. Csepeli Strand és Tanuszoda csoportja azonnali belépéssel felvételre keres megbízásos jogviszonnyal

uszodamester

munkatársat.

Feladatok
– Biztosítja a medencetér állandó személyes felügyeletét, gondoskodik az állandó tisztaságról
– Gondoskodik a medencetér nyitásra történő teljes előkészítéséről, a medencetér üzemelésének felügyeletéről és ellenőrzéséről, valamint a műszak végén a medencetér zárásával kapcsolatos teendők elvégzéséről
– Ismeri és gyakorolja a vízi mentés szabályait és procedúráját, szükség esetén elsősegélyt nyújt
– Rugalmasan és segítőkészen végzi munkáját a sikeres üzemeltetés érdekében

Elvárások
– A 37/1996 X.18 NM rendelet előírásainak megfelelő Uszodamesteri, vagy Úszómesteri képesítés
– Magabiztos, határozott fellépés
– Jó kommunikációs készség
– Rugalmasság, pontosság, fegyelem

Előnyt jelent
– Vízvisszaforgató berendezés-kezelői, vagy uszodagépész végzettség
– Úszómesteri területen szerzett 1-3 év tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk
– Versenyképes jövedelem
– Stabil, megbízható munkahely
– Rugalmas munkabeosztás

Munkavégzés helye
Budapest, XXI. kerület

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettséget igazoló bizonyítvány(ok) másolatát, valamint magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével elküldheti a kohari.krisztina@varosgazda.eu e-mail címre, vagy személyesen leadhatja a Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. ügyfélszolgálatán nyitvatartási időben, Kohári Krisztinának címezve.