Álláslehetőség: Uszodagépész

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. Csepeli Strand és Tanuszoda csoportja azonnali belépéssel felvételre keres

uszodagépész

munkatársat.

Feladatok
– A strand gépészeti, karbantartási feladatainak ellátása az érvényes technológiai utasításoknak megfelelően.
– Az uszodai berendezések felügyelete és a rendeltetésszerű működést biztosító feladatok végrehajtása.
– A vízhőmérséklet folyamatos mérése és az így nyert adatok regisztrálása.
– Az uszodavíz PH értékének, illetve klór tartalmának ellenőrzése és a mérési eredmények vezetése.
– A medencében, a medencetérben és a strandmedencében tartózkodók életének, testi épségének védelme, a házirend betartatása.
– Az úszómedence és környezete tisztaságának, valamint előírt vízminőségének biztosítása.
– Az Üzemviteli szabályzat ismerete, mindhárom uszodára.
– Az uszodanapló rendszeres vezetése.
– Az uszoda üzemeltetéséhez tartozó vegyszerkészlet ellenőrzése, azok napi szinten történő naplózása és rendelés leadása közvetlen vezetőjének.
– Az uszodák nagy (karbantartás) leállása alatti aktív részvétel.
– Kisebb, a területet (épület) érintő javítási feladatok ellátása.
– A területre vonatkozó Házirend, munka és balesetvédelmi előírások ismerete, alkalmazása.

Elvárások
– Uszodagépész, víz-visszaforgató berendezés kezelő, uszodamester végzettség,
– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
– Pontos, felelősségteljes munkavégzés,
– Műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk
– Versenyképes jövedelem
– Stabil, megbízható munkahely

Munkavégzés helye
Budapest, XXI. kerület

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettséget igazoló bizonyítvány(ok) másolatát, valamint magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével elküldheti a kohari.krisztina@varosgazda.eu e-mail címre, vagy személyesen leadhatja a Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. ügyfélszolgálatán nyitvatartási időben, Kohári Krisztinának címezve.