Álláslehetőség: Műszaki koordinátor

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. azonnali belépéssel felvételre keres

műszaki koordinátor

munkatársat.

Feladatok
Társasház működésével kapcsolatos teendők ellátása:

– a társasház működésének, üzemeltetésének zavartalan biztosítása
– ajánlatkészítés az épület állapotfelmérésére, javítására, karbantartására, felújítására vonatkozóan – külön megállapodás alapján
– a szükséges felújítási munkák közgyűlés elé terjesztése
– a tervezett felújítások irányítása, ellenőrzése
– a felújítási munkák körébe nem tartozó karbantartási, hibaelhárítási munkák megrendelése, ellenőrzése és számlák kifizetése
– a társasház állagának, felszerelési és berendezési tárgyainak időszakos ellenőrzése
– a társasház tárgyi eszközeinek nyilvántartása (leltár), azok állagának megóvása, karbantartása
– ajánlatkészítés az épület fenntartására vonatkozóan
– a társasház megalakulását követően az Adóhivatalnál bejelentkezés, adószám kérése, és naplófőkönyv-hitelesíttetés
– meghibásodások bejelentése esetén intézkedés a javítási feladatok elvégzésére
– üzemeltetési, karbantartási feladatok szervezése
– megrendelés, munkaterület átadás, kivitelezés ellenőrzése, munkaátvétel, költségigazolás számlával
– lakások, nem lakások rendeltetésszerű használatának ellenőrzése
– zökkenőmentes kapcsolattartás biztosítása a kommunális szolgáltatókkal és üzemeltetőkkel
– képviselet átadás-átvétele esetén jegyzőkönyv készítése, az érintett szolgáltatók írásbeli tájékoztatása a képviselők személyében történt változásról
– a társasház rendszeres tűzvédelmi- érintésvédelmi és villámvédelmi ellenőrzése, karbantartása, szükség szerinti javítása, tűzoltó berendezések ellenőrzése (ellenőriztetése), szükséges intézkedések megtétele, gázhálózat ellenőrzése stb.

Elvárások
– Műszaki végzettség,
– Előny, de nem követelmény a felsőfokú végzettség,
– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
– Pontos, felelősségteljes munkavégzés,

Amit kínálunk
– Versenyképes jövedelem
– Stabil, megbízható munkahely

Munkavégzés helye
Budapest XXI. kerület

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettséget igazoló bizonyítvány(ok) másolatát, valamint magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével elküldheti a kohari.krisztina@varosgazda.eu e-mail címre, vagy személyesen leadhatja a Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. ügyfélszolgálatán nyitvatartási időben, Kohári Krisztinának címezve.