Álláslehetőség: Koordinátor

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. felvételt hirdet

koordinátor

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák
– A vezető munkájának napi szinten történő támogatása
– Beszámolók, kimutatások készítése
– Anyagbeszerzés előkészítése
– Költségvetések készítése
– Irodai dokumentumok rendszerezése
– Szerződések, megrendelések, teljesítési igazolások kezelése

A pozícióhoz tartozó elvárások
– Legalább középfokú végzettség
– Megbízható, precíz munkavégzés
– MS Office felhasználói ismeretek
– Kiváló szervezési és problémamegoldó készség
– Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk
– Változatos és önálló munkavégzés
– Szakmai fejlődési lehetőség
– Egyéb kiegészítő juttatások
– Hosszú távú, stabil munkahely
– Céges telefon
– Teljes munkaidő (Hétfő – Csütörtök: 7:00 – 16:00, Péntek: 7:00 – 12:20)

Munkavégzés helye
1215 Budapest, Katona József utca 62-64.

Önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, elküldheti a kohari.krisztina@varosgazda.eu e-mail címre, vagy személyesen leadhatja a Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. ügyfélszolgálatán nyitvatartási időben, Kohári Krisztinának címezve.