Álláslehetőség: Hulladékkezelési asszisztens

A CSEPELI VÁROSGAZDA KÖZHASZNÚ NONPROFIT ZRT. VÁROSFENNTARTÁSI FŐOSZTÁLYA FELVÉTELT HIRDET

Asszisztens

munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Lakossági bejelentések, panaszok kezelése, megválaszolása, nyilvántartása
  • A kimenő és beérkező levelek, számlák iktatása és kezelése, nyomon követése
  • Telefonhívások kezelése, ügyfelek tájékoztatása, üzenetek továbbítása a szakterület kollégái felé
  • Szabadságolások nyilvántartása
  • Értekezleteken való részvétel, emlékeztető készítése
  • Együttműködés a szakterületekkel
  • Egyéb, a munkakörhöz tartozó ad hoc jellegű feladatok elvégzése

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 év tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos, felhasználó szintű számítógép ismeret (MS Office Word és Excel elengedhetetlen)
  • Pontosság és adminisztratív igényesség
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Határozott kiállás, megjelenés
  • Rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Budapest XXI. kerület helyismerete
  • Jó kommunikációs és hatékony problémamegoldó képesség
  • Jó szervező képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Egyéb kiegészítő juttatások
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Céges telefon
  • Teljes munkaidő (Hétfő – Csütörtök: 7:00 – 16:00, Péntek: 7:00 – 12:20)

Munkavégzés helye:

  • 1215 Budapest, Katona József utca 62-64.

Önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével elküldheti a kovats.csilla@varosgazda.eu e-mail-címre, vagy személyesen leadhatja a Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. ügyfélszolgálatán nyitvatartási időben, Kováts Csilla csoportvezetőnek címezve.