Álláslehetőség: Gondnok

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt.munkatársak jelentkezését várja

gondnok

(Társasház, 3 lépcsőház, 350 albetét)
munkakör betöltésére.

Elvárások
– Önálló munkavégzés
– Megbízhatóság
– Igényesség
– Precizitás
– Büntetlen előélet
– Általános iskolai végzettség

Feladatok
– Felügyeli a Társasház üzembiztos működését.
– Nyilvántartja, kezeli és tárolja az épület közös területeinek, helyiségeinek kulcsait
– Kezeli és zárja a Társasház közös tulajdonú helyiségeit.
– Az észlelt (bejelentett) hibákról, hiányosságokról azonnal értesíti a közös képviselőt, valamint a szakcéget, intézkedik azok javításáról.
– Rendelkezésre áll a külső vállalkozások munkavégzésének biztosítása érdekében.
– Biztosítja a felügyeleti szervek, külső karbantartás (lift, kazán, egyéb) zavartalan munkavégzését, időpontot egyeztetve helyszínre kéri a karbantartókat.
– Havonta leolvassa és nyilvántartja a közösségi mérőket (villanyóra, gázóra, vízóra) és közös képviseletnek továbbítja.
– Hulladékszállítási napokon ellenőrzi a konténerek megfelelő ürítését.
– 24 órás telefonos ügyeletet biztosít.

Jelentkezéskor benyújtandó iratok, igazolások
– vállalkozói igazolvány

A munkakör betölthetőségének időpontja: Felvételi eljárás után azonnal

Munkavégzés helye
Csepel közigazgatási területe (1211 Budapest, Petz Ferenc utca 24-28.)

Megbízás időtartama: Határozatlan

Foglalkoztatás jellege: Megbízásos jogviszony

Illetmény, juttatások: Bérezés: közgyűlési határozat szerint

Fényképes önéletrajzát és vállalkozói igazolványát a takacs.andras@varosgazda.eu e-mail-címre várjuk, Takács András társasházkezelőnek címezve.