Álláslehetőség: Gazdasági vezető

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. felvételt hirdet

gazdasági vezető

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák
Társasház működésével kapcsolatos teendők ellátása:
– A pénzügyi és számviteli csoport operatív munkájának irányítása,
– A havi zárási munkálatok koordinálása
– Kapcsolattartás adóhatósággal, bankokkal és könyvvizsgálóval, adó- és könyvvizsgálat lebonyolítása
– Gazdálkodás a cég tárgyi és pénzügyi eszközeivel
– A kötelezettség vállalások és azok pénzügyi teljesítésének nyomon követése
– Éves beszámolók készítésének, közzétételének koordinációja,
– Statisztikai és egyéb adatszolgáltatásokat teljesítése
– A cégvezetés felé beszámolók készítése

A pozícióhoz tartozó elvárások
– Felsőfokú pénzügyi, számviteli végzettség
– Regisztrált mérlegképes könyvelői/adótanácsadói képesítés
– Legalább 5 éves gazdasági területen szerzett tapasztalat
– Legalább 2-3 éves vezetői tapasztalat
– Naprakész adózási, számviteli, jogszabályi ismeretek
– MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk
– Versenyképes jövedelem
– Cafetéria juttatások a szabályzatnak megfelelően
– Határozatlan idejű munkaszerződés
– Teljes munkaidő
– Felelősségteljes, önálló munka

Munkavégzés helye
1215 Budapest, Katona József utca 62-64.

Önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, elküldheti a kohari.krisztina@varosgazda.eu e-mail címre, vagy személyesen leadhatja a Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. ügyfélszolgálatán nyitvatartási időben, Kohári Krisztinának címezve.