Álláshirdetés

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. munkatársak jelentkezését várja az alábbi munkakör betöltésére:

Energetikai adatrögzítő és könyvelési asszisztens

Megbízás időtartama: határozatlan idejű munkaviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős állás, munkaidőkeretben történő alkalmazással

Illetmény, juttatások
– Bérezés: megegyezés szerint
– Cafeteria

Jelentkezési feltételek
– Büntetlen előélet
– Érettségi
– Microsoft Office (Word, Excel…) programok felhasználó szintű ismerete

Elvárások
– Önálló munkavégzés
– Kiváló problémamegoldó képesség
– Megbízhatóság
– Precizitás

Állás betöltéséhez előnyt jelent
– Könyvelési munkakörben szerzett tapasztalat
– Költség SQL program ismerete
– ECDL vizsga

Jelentkezéskor benyújtandó iratok, igazolások
– Szakmai önéletrajz
– Iskolai végzettségeket igazoló dokumentumok, tanúsítványok

A munkakör betölthetőségének időpontja
Megegyezés után, azonnal

Írásban: Novak.Veronika@varosgazda.eu e-mail címen