Álláslehetőség: Fűnyíró traktor kezelő

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. Zöldterület fenntartási osztálya felvételt hirdet

Fűnyíró traktor kezelői

munkakörre.

Feladat
Budapest XXI. kerület közigazgatási területén parkfenntartási munkálatokhoz kapcsolódóan fűnyíró traktor vezetése.

Általános elvárások
– a munkához tartozó fűnyíró traktor kezelése
– szakmai jártasság
– felelősségvállalás, önálló munkavégzés, megbízhatóság, precizitás
– minőségi munkavégzés
– gépjármű vezetői jogosítvány (A)

Felvételnél előnyt jelent
– gépjármű vezetői jogosítvány (B, C kategória)
– több éves gyakorlat, tapasztalat, helyismeret

Amit kínálunk
– hosszú távú, stabil munkahely
– bejelentett 8 órás munkaviszony
– jó munkahelyi légkör, változatos feladatok
– szakmai fejlődési lehetőség
– jövedelem kiegészítő juttatás Cafeteria
– munkavégzés a kerületen belül

Napi munkaidő
– Hétfőtől csütörtökig: 7:00 – 16:00
– Péntek: 7:00 – 12:20

Jelentkezését önéletrajz és bizonyítványok megküldésével az park@varosgazda.eu e-mail címre várjuk, valamint leadhatja személyesen ügyfélszolgálatunkon (1215 Budapest, Katona József u. 62-64.) is.