Ön itt van:    Home      Munkalehetőség      Álláshirdetés: víz-, gáz-, fűtésszerelő

Álláshirdetés: víz-, gáz-, fűtésszerelő

2017-06-29
Kategória: Munkalehetőség

MUNKAVÁLLALÓK SZÁMÁRA

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. munkatársak jelentkezését várja az alábbi munkakör betöltésére:
víz-, gáz- és fűtésszerelő
Megbízás időtartama: határozatlan idejű munkaviszony
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős állás, munkaidőkeretben történő alkalmazással
Munkavégzés helye: Csepel közigazgatási területén lévő Városgazda Zrt-hez telephelyeinken

Illetmény, juttatások:

• Bérezés: megegyezés szerint
• Béren kívüli juttatás: a mindenkor hatályos belső szabályozás szerint
Jelentkezési feltételek:
• Büntetlen előélet
• Állami középfokú, szakirányú végzettség

Elvárások:

• Szakirányú szakmai tapasztalat
• Önálló munkavégzés
• Kiváló problémamegoldó képesség
• Megbízhatóság
• Precizitás
• jogosítvány (B kategória)

Jelentkezéskor benyújtandó iratok, igazolások

• Önéletrajz (szakmai önéletrajz)
• Erkölcsi bizonyítvány
• Iskolai végzettségeket igazoló dokumentumok, tanúsítványok

Elbírálásnál előnyt jelent:

• Hasonló munkaterületen szerzett gyakorlat, tapasztalat
A munkakör betölthetőségének időpontja:
• Azonnal
• Írásban, aMatyasneIdei.Hajnalka@varosgazda.eu e-mail címen

Szóljon hozzá

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Rólunk

Cégünk, mely 2012. június 12. óta a Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. nevet viseli, az önkormányzati tulajdonban lévő lakások, üzletközpontok, egyedi, nem lakás céljára szolgáló létesítmények és társasházi lakások, parkolóhelyek, garázsok kezelését, valamint a kerület 18 közoktatási intézményének, a Rákóczi Kert Civil és Közösségi Háznak, a Sport Szabadidő és Rendezvény Központnak, a Csepeli Piacnak, a Csepeli Strandnak és a Posztógyári Tanuszodának az üzemeltetését végezi...